Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

Praktinis seminaras. Tema: Pinigai: kaina ir vertė, laisvė ir apribojimai

 

PRAKTINIS SEMINARAS
Tema: Pinigai: kaina ir vertė, laisvė ir apribojimai


Kviečiame Jus į praktinį seminarą „Pinigai: kaina ir vertė, laisvė ir apribojimai“,
kuris vyks viešbutije „Navalis“, H.Manto g. Liepos 28-30 dienomis.


Pinigai mūsų gyvenime, neabejotinai, turi svarbią reikšmę. Jų gausos ar stokos jausmas yra tiesiogiai susijęs su tuo, koks yra mūsų santykis su savimi, kaip mes save vertiname, kiek gerbiame ar pripažįstame. Santykis su pinigais yra labai svarbi kiekvieno mūsų pasaulėjautos dalis.

Apie pinigus galime kalbėti, ką tik norime. Galime teigti, kad jų mums reikia, kad norime būti turtingi. Arba priešingai, kad jie mums nereikšmingi, nerūpi.

Tai, kokius jausmus – pozityvius ar negatyvius, jie mums kelia, susiję su mūsų giluminiais išgyvenimais, nuostatomis, troškimais.
Galvoti, jog turint finansinę laisvę būsi nuo nieko nepriklausomas – iliuzija, nes už pinigus sumokame emocine kaina. O tai reiškia, kad už pinigus mes sumokame savo gyvenimu.

Kainuoja: mokėti pasakyti, kiek aš vertas, įvertinti savo atliktą darbą ir išvis, ar jaučiamės įvertinti, o galbūt, priešingai – pervertinti, nes net gaudami per didelį ar per mažą atlyginimą, taip pat sumokame emociškai.

Blogiausia, kai perkame emocijas už pinigus. Kai pradedame nebemokėti elgtis su savo pinigais, o elgiamės su jais impulsyviai, pavyzdžiui, ieškodami laimės užuomazgų, tenkiname save emociniais pirkiniais ir taip stačia galva nerdami į tuštybę prarandame prasmę. Nustojame džiaugtis gyvenimu.

Tai ar žinome, koks yra mūsų tikrasis santykis su pinigais?

• Seminare turėsite galimybę tiesiogiai patirti savo santykį su žmonėmis ir pinigais. Kiek jame yra meilės, laisvės, savarankiškumo, o kiek atmetimo, priklausomybės, suvaržymų, apribojimų.
• Dalyvavimas seminare padės atskleisti, koks yra Jūsų „gavimo“ ir „davimo“ balansas ir ieškoti šių polių pusiausvyros. Bendraudami mes visą laiką kažką duodame ir kažką imame. Tik taip mūsų santykiai gali egzistuoti. Jei pusiausvyra tarp gavimo ir davimo yra sutrikusi, mes susiduriame su neigiamomis pasekmėmis, skausmingais išgyvenimais.
• Seminare nagrinėsite vertės suvokimą. Kaip Jums sekasi įvertinti save ir kitus. Ar jaučiatės įvertinti, o gal pervertinti? Gal net atrasite savybių, už kurias galite gauti pinigų, o gal bėda ta, kad nemokate pasakyti kainos?
• Gilinsitės į tai, ar esate linkę elgtis su pinigais impulsyviai ir iš kur šis emocinis elgesys kyla? Klausite savęs, ar mokate dalintis, ar tai norite daryti nuoširdžiai. Kodėl nenorite? Galbūt galvojate, kad mokate, bet iš tiesų nemokate dalintis?
• Seminare turėsite galimybę pastebėti savo pasipriešinimą ar nenorą keistis. Geriau suprasti, dėl ko šis pasipriešinimas kyla ir kaip turėtumėte keistis norint, kad Jūsų santykis su pasauliu taptų kitoks.

Kuo ypatingas praktinis seminaras?

Jis suteikia galimybę praktiškai patirti ir išbandyti naujus požiūrius bei veiksmus savo santykiuose su pinigais. Šiame seminare mes dalinsimės savo patirtimi.

Viena iš seminaro privalumų yra galimybė išgirsti kitų žmonių istoprijas, kurios gali būti labai įkvepiančios ir nuoširdžios. Kiti seminaro dalyviai gali pasidalinti savo patirtimi, iššūkiais ar sėkmėmis, susijusiomis su pinigais, ir tai padeda mums geriau suprasti savo pačių emocijas ir santykį su finansais, išbandyti naujus požiūrius ir veiksmus, kad sukurtumėte sveikesnį ir teigiamą santykį su pinigais.

Be to, seminaras taip pat suteiks galimybę reflektuoti ir savarankiškai pažvelgti į save bei savo elgesį su pinigais. Galėsite išsiaiškinti savo prioritetus, vertybes ir tikslus bei įvertinti, ar jūsų dabartinis finansinis elgesys yra suderintas su jūsų norais ir poreikiais.

Pratiktinį seminarą vedą psichologė - psichoterapeutė Viktorija Gončarova.

Seminaro užsiėmimų tvarkaraštis:
Liepos 28 d. – 17.00 – 20.00 val.
Lipos 29 d. – 10.00 – 18.00 val.
Liepos 30 d. – 10.00 – 14.00 val.

Dalyvavimo kaina: 120 eurų.

Vietų skaičius iki 12.

Norėdami užsiregistruoti į grupę, susisiekite:
Tel. +37061139950 arba el. paštu: konsultavimas@psichologija.net





Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos