Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

Paslaugos

Mano teikiamos paslaugos apima:

Psichologo konsultacijos: Padeda rasti atsakymus į giluminius klausimus: suvokiamos įvykių, poelgių giluminės priežastys. Tai leidžia valdyti pasekmes ir pasiekti norimą rezultatą įvairiose gyvenimo srityse: veikloje, santykiuose ir kt.

Asmeninio augimo programa: savęs ir savo galimybių valdymas bei programavimas; išsilaisvinimas nuo vidinių blokų; psichofizinių pratybų kompleksas, sveikatos ir psichikos stiprinimas.

Šeimos terapija: Šeimos terapija gali padėti Jums įveikti kilusius sunkumus, atrasti, kas dar neatrasta ar prisiminti tai, kas užmiršta. Šeimos terapijos konsultacijų metu vyksta ne tik pokalbis su šeimos nariais, tačiau vykdomos užduotys, įtraukiami dailės terapijos elementai ir pasitelkiami visi įmanomi būdai, kurie padėtų geriau suprasti, pažinti vienas kitą ir spręsti rūpimus klausimus.

Vadybos seminarai:

  • Streso valdymas
  • Klientų aptarnavimo tobulinimas
  • Komandinės pastangos dirbant su klientu
  • Santykių organizacijoje tobulinimas

Meditacija "Vidinė šypsena": Pozityvaus mastymo formavimas sveikatai bei gerovei., psichologė Viktorija Gončarova

Parsisiųsti - Vidine Sypsena.mp3

 

Genealoginė konsultacija: Visi žmonės  priklauso savo giminei ir neša savo gyvenime kažką, ko negalėjo išgyventi ir  realizuoti jų protėviai, giminės sistemos nariai.

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Naujienos ir straipsniai

27

2020.09
Naujiena

Paramos grupė negalintiems pastuoti

Plačiau
Psichologija, konsultacija, psichologinė pagalba, psichologo pagalba, asmeninio vystymo programa, koučingas, vadybos seminarai, streso valdymas, klientų aptarnavimo tobulinimas, komandinės pastangos dirbant su klientu, santykių organizacijoje tobulinimas, meno terapija, psichologo konsultacijos šeimoms, šeimyninis išdėliojimas, mokymai moterims, psichologo paslaugos.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos