Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

Psichologas: tai, kas aš esu

Psichologija: psichologė Viktorija GončarovaMano vardas Viktorija Gončarova. Esu psichologė – konsultantė. Šios svetainės tikslas – suteikti galimybę susipažinti su manimi ir tuo, kuom aš užsiimu. Taip pat rasti bendradarbiavimo galimybes. Tai – savotiškas vadovas, praktiškas vadovėlis ieškantiems kelio į sėkmę ir gerovę, į pilnavertį ir laimingą gyvenimą. Aš padėsiu Jums suprasti Jūsų paskirtį, nubrėžti pagrindinį tikslą ir nuosekliai, žingsnis po žingsnio, eiti link jo.

Savo veikloje naudoju efektyvius, patikrintus metodus ir technologijas, kurios atvers jums savuosius išteklius, padės virtuoziškai bendrauti, efektingai valdyti save ir gyvenimo aplinkybes. Jums suteikiama galimybė atverti duris į psichologinio meistriškumo pasaulį ir padaryti kokybišką šuolį santykiuose su pačiu savimi ir pasauliu.

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Psichologija.net: psichologė Viktorija Gončarova, psichologo konsultacijos Klaipėdoje, psichologinė pagalba, psichologo konsultacijos, psichologas Klaipėdoje, tobulėjimas, konsultacija, vaikų psichologija, šeimos psichologija, psichologinė pagalba, koučingas, vadybos seminarai, asmeninis tobulėjimas, savęs pažinimas, savęs valdymas, stresas, bendravimas, mokymai, tikslai. 

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos