Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

Vadybos seminarai

Rengiu įvairius vadybos seminarus, susijusius su žmogaus tobulėjimu, komandiniu darbu, streso valdymu, klientų aptarnavimu.

Šiuo metu galite rinktis iš šių vadybos seminarų programų:

  • Streso valdymas – sėkmingam ir efektyviam gyvenimui: Programos metu susipažinsite su efektyviomis streso valdymo technikomis bei išmoksite efektyviai jomis naudotis. Atskleisite vidinius resursus, kurie padės geriau pažinti save ir aplinkinius bei pagerinsite savo gyvenimo kokybę. Surasite būdus, kaip atsikratyti vidinių abejonių, nerimo ir baimės. Pasieksite vidinę darną tarp minčių, jausmų ir veiksmų.

  • Klientų aptarnavimo tobulinimas: Organizacijos sėkmę rinkoje lemia klientų patenkinimas. Klaidos, padarytos aptarnaujant klientus kainuoja brangiai. Tai ne tik prarastas šis klientas, bet ir kiti - potencialūs, kurie išgirdo neigiamus atsiliepimus. Išvengti klaidų padeda profesionalus klientų aptarnavimas - sugebėjimas teisingai suprasti ir patenkinti klientų poreikius. Profesionalais tampama aktyviai mokantis.

  • Klientų aptarnavimas: komandinės pastangos dirbant su Klientu: Turbūt pastebite, kad komandos vaidmuo Klientų aptarnavime ypatingai svarbus tiek Klientams, tiek ir patiems darbuotojams. Klientas jaučia, kad visos organizacijos darbuotojais galima pasitikėti, nes jie – tikri profesionalai. Efektyvi komanda Klientų aptarnavime pasiekia geresnių rezultatų nei kiekvienas darbuotojas atskirai, nes būtent komanda padeda greičiau įgyvendinti Kliento poreikius. Be to, tokio darbuotojų sutelktumo rezultatas - pasitenkinimas darbu, kurio dėka mažėja vidinių konfliktų, gerėja psichologinis klimatas organizacijoje.

  • Santykių organizacijoje tobulinimas: Ką gali organizacija susiję su tuo, ką gali joje dirbantys žmonės. Kaip tas potencialas bus panaudotas, priklauso nuo organizacinės santvarkos ir darbuotoju konstruktivio požiūrio į save ir savo darbą.
Seminarus veda Psichologė Valerija Popova

 

  • Vadovų gebėjimas Valdyti darbe kylantį stresą

Stresas, pradėtas tirti nuo praėjusio amžiaus ketvirtojo dešimtmečio, šiuo metu yra įvairių mokslo sričių užsienio ir Lietuvos mokslininkų tyrinėjimo objektas. Stresas darbe gali būti apibūdinamas kaip organizmo būsena, kylanti dėl netikėtų nepalankių aplinkybių, dezorganizuojančių darbinę veiklą, poveikio. Streso darbe analizei naudojami „eustreso“ (džiugesio), o neigiamo pobūdžio streso analizei – „distreso“ (sielvarto) ir emocinio „perdegimo“ (burnout) terminai.

Streso valdymo gebėjimams ugdyti vadovams rekomenduojama pasitelkti stresorių šalinimo strategiją: planuoti laiką, stiprinti atsparumą stresams ugdant emocinį intelektą, kuriant bendradarbiaujančias darbuotojų komandas, dele- guojant įgaliojimus, ugdant komunikavimo kompetencijas ir reorganizuojant darbą. Individualaus atsparumo stresams ugdymui rekomenduojama nepamiršti sveiko gyvenimo būdo, atsiradus poreikiui – trumpalaikių relaksacinių priemonių taikymo.

Klaipėdos universitetas, Vadybos katedra (Vadovų gebėjimas Valdyti darbe kylantį stresą)

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Naujienos ir straipsniai

27

2020.09
Naujiena

Paramos grupė negalintiems pastuoti

Plačiau
Psichologija: vadybos seminarai, streso valdymas, stresas, klientų aptarnavimas, organizacijos sėkmė, streso valdymo technikos, efektyvi komanda, santykių organizacijoje tobulinimas, streso valdymas, koučingas, stresninių situacijų valdymas, psichologinė sveikata, psichologas Klaipėdoje, psichologo konsultacijos, vaikų psichologija, psichologas Klaipeda, geras psichologas, psichologai Klaipedoje, psichologo konsultacija.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos