Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

Šeimos terapija
Sekmingai funkcionuojanti šeima - tai šeima, kuri atsakingai vykdo šeimos pareigas, kur kiekvienas narys tenkina tiek savo asmeninius tiek bendrus šeimos poreikius. Deja, ne visada tai daryti paprasta ar lengva. Normalu, jog šeima susiduria su šeimos kriziniais periodais, kyla konfliktai, o galbūt kažkurie šeimos nariai nebesijaučia pilnaverte šeimos dalimi.

Šeimos terapija gali padėti Jums įveikti kilusius sunkumus, atrasti, kas dar neatrasta ar prisiminti tai, kas užmiršta. Šeimos terapijos konsultacijų metu vyksta ne tik pokalbis su šeimos nariais, tačiau vykdomos užduotys, įtraukiami dailės terapijos elementai ir pasitelkiami visi įmanomi būdai, kurie padėtų geriau suprasti, pažinti vienas kitą ir spręsti rūpimus klausimus.

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Psichologija: Šeimos psichologija, koučingas, tobulėjimas, savęs pažinimas, savęs pažinimo metodai, vidinė motyvacija, stresas, stresninių situacijų valdymas, emocinio intelekto lavinimas, savęs valdymas, streso valdymas, psichologinė sveikata, psichologas Klaipėdoje, psichologo konsultacijos, vaikų psichologija, psichologas Klaipeda, geras psichologas, psichologai Klaipedoje, psichologo konsultacija, Šeimos terapija.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos