Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

Kitos psichologo paslaugos

Šeimyninis išdėliojimas pagal Berto Hellingerio metodą (kansteliacija)


geras psichologas klaipedoje psichologo konsultacijos psichologas klaipedoje pagalba vaiku psichologas klaipedojeŠeimyninį išdėliojimą - efektyvų darbo su šeimos sistema metodą parengė garsus vokiečių psichologas Bertas Hellingeris. Šis metodas dirba su paveldėtais jutimais - išstumtais, ne iki galo išgyventais, užblokuotais jausmais, kuriuos patyrė mūsų protėviai (iki ketvirtos kartos). Šie jausmai saugomi giminės sistemoje kaip informacijos banke ir vėliau gali pasireikšti vaikams ir anūkams. Šių jausmų prigimties žmogus nesuvokia ir priima juos kaip savus. Kiekvienas iš mūsų esame grandis kartų grandinėje ir kartais mūsų pačių nuostabai mums tenka "mokėti mūsų protėvių skolas".
Vienas iš pagrindinių grupavimo "instrumentų" - asmeninio giminės medžio paslapčių pažinimas - leidžia išpainioti sudėtingą šeimyninių istorijų kamuolį, išaiškinti ryšį tarp kartų ir nutraukti nesąmoningų pasikartojimų grandinę, trukdančią žmogui tapti laimingu. Tai šiuolaikinis išėjimas iš senovinio akligatvio. 
B.Hellingerio metodas puikiai veikia sprendžiant, atrodo, neišsprendžiamas šeimynines, asmenines ir organizacines problemas. Jūs įgyjate visiškai kitokią gyvenimo kokybę.

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Naujienos ir straipsniai

27

2020.09
Naujiena

Paramos grupė negalintiems pastuoti

Plačiau

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos