Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

Klientų aptarnavimo tobulinimas

Renginio datos

Organizacijos sėkmę rinkoje lemia klientų patenkinimas. Klaidos, padarytos aptarnaujant klientus kainuoja brangiai. Tai ne tik prarastas šis klientas, bet ir kiti - potencialūs, kurie išgirdo neigiamus atsiliepimus. Išvengti klaidų padeda profesionalus klientų aptarnavimas - sugebėjimas teisingai suprasti ir patenkinti klientų poreikius. Profesionalais tampama aktyviai mokantis.

Norime Jums pristatyti šiuo metu vieną iš populiariausių vadybos treiningo kursą „Klientų aptarnavimo tobulinimas“. Jis skirtas darbuotojams , kurie tiesiogiai bendrauja su klientais.

Kurso metu naudojami aktyvūs mokymosi metodai, kurie įsisavinimo procesą padaro lengvu bei įdomiu. Praktiniai užsiėmimai užtikrina ne tik teorinių žinių, bet ir įgūdžių, leidžiančių pakeisti elgesį, įsigyjėmą.

Kurso programa gali susidėti iš šių temų:

 

  • Klientų aptarnavimo kokybė. Darbuotojai supras kas lemia aptarnavimo kokybę, kaip klientas, tampa patenkintas, kodėl klientas visada teisus.
  • Faktoriai lemiantys klientų pasirinkimą ir patenkinimą. Čia aptariami faktoriai, kurie lemia, klientų apsisprendimą bendradarbiauti ir jų lojalumą organizacijai.
  • Elgesys su nepatenkintu klientu. Jei kartais dėl organizacijos klaidos ar kitų faktorių klientas liko nepatenkintas, svarbu mokėti atitinkamai elgtis ir bendrauti, kad jis sutiktų ir toliau bendradarbiauti su Jūsų organizacija.
  • Bendravimo kanalai ir barjerai. Dalyviai išmoks pateikti informaciją skirtingiems klientams, kad ji būtų adekvačiai suprasta ir įsisąmoninta. Įgis neverbalinio bendravimo įgūdžių, kurie padės įtikinamiau bendrauti ir geriau suprasti klientų neverbalinius signalus.
  • Aktyvaus klausymo technika. Tam, kad klientui pasiūlyti geriausia variantą, reikia aiškiai suprasti jo poreikius. Tai galima sužinoti teisingai užduodant klausimus.
  • Įtikinanti kalba. Tai technika, kurios pagalba galima pakeisti žmogaus elgesį. Šis įgūdis pravartus padedant klientams priimti Jūms tinkiamus sprendimus.

Viso mokymo trukmė, tiesiogiai priklauso nuo Jūsų organizacijos ypatumų ir poreikių. Tikimės malonaus ir produktyvaus bendradarbiavimo.

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Psichologija: psichologo paslaugos, psichologo konsultacijos, meno terapija, šeimos psichologas, šeimos psichologija, psichologinė konsultacija, šeimyninis išdėliojimas, kansteliacija, Berto Hellingerio metodas, psichologo konsultacijos Klaipėdoje, psichologinė pagalba, psichologo konsultacijos, psichologas Klaipėdoje, vaikų psichologija, šeimos psichologija, psichologinė pagalba, koučingas, vadybos seminarai.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos