Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

Streso valdymas – sėkmingam ir efektyviam gyvenimui

Renginio datos

Situacija

Stresas – neišvengiamas šiuolaikinio, intensyvaus gyvenimo palydovas. Dauguma esame jį patyrę ir jautėme jo neigiamas pasekmes. Ar žinote, kaip tinkamai elgtis ir reaguoti į stresinę situaciją? Ar įmanoma stresą valdyti?

Taip, stresą galimą valdyti! Mokėjimas valdyti stresą suteikia galimybę išlikti ramiu, tvirtu ir pasitikinčiu savimi net neprognozuojamose situacijose, reikalaujančiose staigių ir tuo pačiu logiškų sprendimų bei subalansuotų veiksmų. Situacija pagalvosiu ir atsiusiu, gal Jus turite minčių, busiu dėkinga...

Žmones išmoko valdyti fabrikas bei gamyklos, dideliais projektais, bet taip ir ne išmoko valdyti save, savo gyvenimą. Ar galima išmokti valdyti savo gyvenimą? Taip! Tai seminaras tiems, kurie ieško kelia sėkmingam, laimingam gyvenimui. Jus susipažinsite su efektyvaus bendravimo technikomis, kaip valdyti save bei gyvenimo situacijos. Tai šansas susipažinti su savim ir geriau suprasti aplinkinius, efektyvios technikos atskleis Jūsų potencialą ir padės realizuotis šiuolaikiniam gyvenime.

Kam skirta?

Visiems aktyviai gyvenantiems kurie nori būti sveiki, sėkmingi versle ir gyvenime bei jausti gyvenimo malonumą.

Mokymų metu nagrinėsime šias temas bei klausimus:

  • Kaip racionaliai reaguoti ir efektyviai elgtis krizinėse situacijose;(elgesio stereotipai stresinėse situacijose ir jų perprogramavimas)
  • Kaip išsaugoti ir tobulinti fizinį bei psichinį potencialą, kuris skatina aktyvų profesinių ir asmeninių tikslų siekį;(darbas su kūnų, atliekant tam tikrus pratimus mobilizuosite savo gyvenimo energija, potencialą, jogos pratimu kaip savęs valdymo priemone)
  • Savęs programavimas – pozityvaus mąstymo skatinimo instrumentai (praktiniai užsiėmimai); (darbas su neigiamais nuostatais bei baimėmis, kurie gali stabdyti vystymą bei tobulinimą, minčių jėga naudoti sveikatai ir geroves pasiekimui)
  • Galimybė įtakoti supratimą apie save. Charizmatinės asmenybės koncepcija.(Savo asmeninies įtakos didėjimas, slapto poveikio ant žmonių technikos, santykiu su aplynkeniais chormonizacija)

Konsultantė-psichologė

Viktorija Gončarova, turinti daugiau kaip 12 metų praktinės patirties ir sukauptos informacijos, kaip sudėtingomis sąlygomis išsaugoti psichinę sveikatą, įveikti stresą ir sugebėti atstatyti vidinę pusiausvyrą, pasitelkiant patikimas psichotechnologijų metodikas.

Ko tikėtis iš šių mokymų?

Dalyviai sužinos, kaip krizines situacijos galima paversti gyvenimo energijos šaltiniu. Mokymų konsultante supažindins su patikimais metodais, padedančiais valdytis sudėtingos situacijos. Numatytas ir darbas su pasąmonė, sąveikos su pasąmone būdai. Praktinių mokymų metu dalyviai išsilaisvinimas nuo vidinių konfliktų ir nesuvoktų asmeninių kompleksų bei psichologiškai pasiruoš ilgalaikės savo sėkmės formavimui.

Metodika: kaip to sieksime?

Kartu su dalyviais darysime psichofizinius pratimus, naudosime meditacines praktikas, diskutuosime, apsikeisime patirtimi ir nuomonėmis. Dalyviai gaus konsultantės patarimų gyvenimo kokybės gerinimo klausimais.

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Psichologija: psichologo paslaugos, psichologo konsultacijos, meno terapija, šeimos psichologas, šeimos psichologija, psichologinė konsultacija, šeimyninis išdėliojimas, kansteliacija, Berto Hellingerio metodas, psichologo konsultacijos Klaipėdoje, psichologinė pagalba, psichologo konsultacijos, psichologas Klaipėdoje, vaikų psichologija, šeimos psichologija, psichologinė pagalba, koučingas, vadybos seminarai.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos