Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

Streso valdymas - savęs išsaugojimas efektyviam gyvenimui

Renginio datos

Anotacija

1. Stresas – tai organizmo reakcija, atsirandanti kaip atsakas į įvairiausius ekstremalius veiksnius.
Pagrindinis šio apibrėžimo žodis yra  „reakcija“, kuri pabrėžia patį svarbiausią jo aspektą: stresas – tai ne tai, kas vyksta, o tai, kaip mes reaguojame į tai, kas vyksta.

2. Iš šio apibrėžimo išplaukia pagrindinis technologinis momentas: streso valdymas – tai, pirmiausia, savivalda streso metu (savo minčių, jausmų, veiksmų, santykių). Valdymas numato savo gyvenimo nuostatos, įsitikinimų sistemos, vertybių, elgesio stereotipų tyrimą ir tikslinį jų poveikį.

3. Tokiu būdu, streso vadyba – tai ne šiaip metodų ir psichotechnikų rinkinys suteikiantis Jums nepažeidžiamumą tiesiog spragtelėjus pirštu. Tai rimtas vidinis darbas, kurio pagrindas yra savojo „Aš“ strateginė vadyba.

4. Jums siūloma praktinė programa: „Savivaldos strategija“ susideda iš trijų mokymo modulių (pakopų).

5. Kiekviena iš pakopų yra pilnavertė ir suteikia klausytojui visą savivaldos metodų sistemą: pirmoje pakopoje – savo būsena, antroje – savo savybėmis, trečioje – nauja gyvenimo kokybe.

Pirma pakopa – resursinė

Pirmos pakopos tikslas – kad klausytojai įvaldytų savo psichoenergetinio resurso valdymo technologiją sveikatos ir psichikos potencialo augimo interesais kaip efektyvios streso vadybos būtiną sąlygą.

Pirmos pakopos pagrindas yra resursų vystymo psichofizinių pratimų kompleksas, leidžiantis pasiekti optimalias būsenas ir efektyvų poelgį streso metu.

Klausytojams, taip pat, dėstomas kompleksas psichofizinių pratimų, nukreiptų į pagerinimą sveikatos būsenos ir psichikos, kurios stiprina organizmo gyvybines jėgas.

Pirmos pakopos programa

1. Žmogiškųjų galimybių resursai. Autoresursavimo metodologija efektyviam gyvenimui.

2. Energoresursinės praktikos:

  • Psichofizinės miorelaksacijos technologija.
  • Stuburo atstatymo ir sveikatos gerinimo metodika.
  • Psichofizinių pratimų kompleksas nuosekliam kaklo srities, peties juosmens, krūtinės, pilvo, strėnų, klubų srities raumenų blokų nuėmimui.

3. Stresas, kaip gyvybinių jėgų šaltinis. Streso vadyba - priėjimas prie streso energijos valdymo.

4. Streso valdymo algoritmas.

5. Integruojanti optimalios psichikos ir kūno energetinės struktūros išrikiavimo efektyviam gyvenimui praktika.

Paaiškinimas

Kaip Jus reaguojate į vienas ar kitas gyvenimo aplinkybes priklauso nuo daugybės faktorių. Bet, lemtingu šioje reakcijoje yra būsena, kurioje Jus tuo momentu esate. Tinkamas atsakymas galimas tik remiantis į ramios jėgos (stiprybės) būseną ir gerą savijautą. Atvirkščiai, jeigu Jus sergate, išsekęs, nerimaujate, tai bet kokia smulkmena gali iššaukti Jumyse stresą.

Tikrumo, ramios jėgos jausmas ir gera savijauta – yra resursinė būsena. Jos pagrindu yra psichoenergetinio resurso aukštas lygis.

Psichoenergetinis resursas – tai mūsų gyvybingumas – gebėjimas gyventi: ne šiaip egzistuoti, o gyventi, augti ir tobulėti. Tai gyvybinė energija, kaip, pavyzdžiui, gilės energija, turinti savyje gigantišką ąžuolą.

Tokiu būdu, mokėti laikyti savo psichoenergetinį resursą tinkamame lygyje neatsižvelgiant į nieką – tai strateginė užduotis, streso vadybos pastato fundamentas. Pastatas negali būti aukštesnis už savo fundamentą. Pirma pakopa užlieja šį fundamentą.

Seminaras vyks Palangoje, 4 žvaigždučių viešbutyje "Palangos Vėtra" kovo 1-3 dienomis.
Seminaro pradžia ketvirtadienį 11 val., pabaiga šeštadienį 17 val.

Seminaras vyksta rusų kalba

Teorines paskaitas papildys praktiniai užsiėmimai

Dalyviams rekomenduojame patogią, nevaržančią judesių aprangą, kuri leistų laisvai jaustis praktinių užsiėmimų metu (sportinė apranga labai tinka). 

Seminaro kaina į kurią įeina seminaras, dalomoji medžiaga, audio ir video diskas, pusryčiai, pietūs, kavos pertraukos:

1 asmeniui - 2100 LT+PVM
1 asmeniui su 2 nakvynėmis - 2300 LT+PVM

Porai (moteris ir vyras) - 3900 LT+PVM
Porai su 2 nakvynėmis - 4200 LT+PVM
2 asmenims atskiruose numeriuose - 4400 LT+PVM 

Registracija tel. : + 370 611 39950 arba el. paštu : konsultavimas@psichologija.net

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Psichologija: psichologo paslaugos, psichologo konsultacijos, meno terapija, šeimos psichologas, šeimos psichologija, psichologinė konsultacija, šeimyninis išdėliojimas, kansteliacija, Berto Hellingerio metodas, psichologo konsultacijos Klaipėdoje, psichologinė pagalba, psichologo konsultacijos, psichologas Klaipėdoje, vaikų psichologija, šeimos psichologija, psichologinė pagalba, koučingas, vadybos seminarai.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos