Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

Seminarai pagal daktaro Sinelnikovo metodika

Renginio datos

Seminarai pagal daktaro Sinelnikovo metodika

Mokyklos seminarai – Autogeninės treniruotės

I bazinė autogeninė treniruotė

„KELIAS Į SVEIKATĄ“

 

Naujas žmogaus sąmonės modelis – šeimininko, burtininko modelis.


Jūs supažindinami su Visatos dėsniais, pagal kuriuos kuriamas mūsų gyvenimas. Išmoksite naudotis šiais dėsniais, kad pagerintumėte savo sveikatą. Įsisavinę naują psichologinį modelį, nustosite vaidinti aukos arba budelio vaidmenį ir galėsite būti savo organizmo, savo gyvenimo šeimininku.    

 Pasinėrimo metodas ir pasąmoninis programavimas.


Jūs pasinersite į savo sąmoningo ir pasąmoningo proto paslaptis. Išmoksite atskleisti paslėptas vidines savo ligų ir stresinių situacijų priežastis. Sužinosite apie savęs išgydymo svarbiausią dėsnį. Darbo su savo pasąmone metodika, sudaryta daktaro Sinelnikovo, padės jums išsivaduoti nuo daugelio ligų ir problemų.


 Kelias į sveikatą.


Kas yra sveikata? Sveikata ir liga. Sveikatos vaizdo formavimas. Grupinis sveikatos vaizdo kūrimas kiekvienam seminaro dalyviui.


 Kaip pakeisti save.


„... Ne sveikatos faktas sveikatos mus slegia, bet mūsų požiūris į faktą, nevaržoma vaizduotė, nevaldoma dvasia...“ Jūs išmoksite valdyti savo emocijas ir mintis. Galėsite atsikratyti tokių patologinių charakterio bruožų, kaip suirzimas, pyktis, pavydas, pavyduliavimas, nuoskauda ir kitų (jeigu jų turite). Kartu mes susitvarkysime su baimėmis, neurozėmis, nusivylimu. 


 Išsilaisvinimas iš kenksmingų įpročių.


Daugelis pasakys, kad kenksmingi įpročiai – tai rūkymas, besaikis svaigalų vartojimas, persivalgymas. O kaip dėl įpročio šaukti ant artimųjų ar pykti? Su pasąmoninio programavimo metodu jūs galėsite greitai ir lengvai išvengti seno elgesio ir sukurti naujus gerus įpročius.


 Dienoraščio rašymas.


Dienoraščio rašymas – tai viena iš darbo su savimi atmainų. Tai galinga savikontrolės priemonė, puikus savo dėmesio ir energijos koncentravimo būdas sveikimo procese, stiprinant valios jėgą. Tai dar vienas naujas geras įprotis. Dienoraščio rašymas – tai sąžiningas pokalbis su savimi, kuris leis atskleisti savo sielą, surasti ir suprasti save ir savo vietą šitame pasaulyje.


 Skausmas – tai mūsų pasąmonės signalas apie negerą vidinę padėtį.


Ar verta iš karto ryti tabletes? Kaip teisingai reaguoti į skausmą? Naudodami specialią strategiją, jūs išmoksite pašalinti daugumą skausmingų pojūčių. 


 Sutartis su liga.


Tai nauja daktaro Sinelnikovo metodika, kurią išmokę jūs galėsite sudaryti sutartį su bet kokia liga. Jums nebus baisios virusinės infekcijos, vėžys, tuberkuliozė ir daugelis kitų ligų, kuriomis bijote susirgti.


 Savo paties sveikatingumo sistemos sukūrimas.


Dabar tiek daug įvairiausių sveikatingumo sistemų! Viena rekomenduoja gerti šlapimą, kita – valgyti tik augalinį maistą, trečia – badauti. Yra ir kitų. Kuria iš jų pasinaudoti? Kaip nepaklysti tokioje įvairovėje? O galbūt sukurti savo paties sveikatos sistemą, įsiklausant į savo intuiciją? 

 Proto ir dėmesio valdymas.


Mūsų protas vienodai greitai mokosi ir blogio, ir gėrio. Kyla klausimas, kaip ir ko jį mokyti? Jūs sužinosite apie naujausias psichologines strategijas, kurios jums padės lengvai ir greitai atsikratyti įkyrėjusių minčių ir atsiminimų. Jūs išmoksite greitai persiorientuoti iš vienos emocinės būklės į kitą. Galėsite pakeisti požiūrį į nemalonius praeities įvykius. 


 Kaip pakeisti savo mintis.


Mūsų sveikata ir gerovė priklauso nuo to, kokios mūsų pasąmoninės mintys. Kaip išvengti žalingų ir neigiamų minčių? Naujų ir pozityvių minčių kūrimas pagal naują žmonijos sąmoningumo modelį.


 Gilus kūno ir sąmonės atsipalaidavimas.


Vienos iš daugelio problemų su sveikata priežasčių – tai vidinė įtampa. Jūs išmoksite gilaus kūno ir sąmonės atpalaidavimo, ir gyvenimo energija laisvai sklis po jūsų kūną.


 Miegas ir sapnai.


Sapnų aiškinimas. Programų įvedimas miegant. Sapnų panaudojimas sveikatai pagerinti.

 

Bazinio seminaro trukmė 2 dienas po 6 valandas. Seminaras vyks gruodžio 3-4 dienomis, 09.00-18.00 val.
Seminaro kaina 400 litų. Apmokėjus seminarą iki lapkričio 20 d. kaina 350 litų

Treningas  «Ribuojančių nuostatų transformavimas ir  giluminis darbas su jais» skirtas praėjusiems bazinį kursą, vyks gruodžio 5 d. 09.00 -13.00 val.  Kaina 120 litų.

Registracija tel. : +370 673 39 579 arba el. paštu : info@psichologija.net

 

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Renginiai ir seminarai

Asmeninio patyrimo grupė. Vaikystės traumos ir praeities šešėliai

Seminarų datos: GEGUŽĖS 19 d. (PENKTADIENIS) 18.00 – 20.00 val., GEGUŽĖS 20 d. (ŠEŠTADIENIS) 9.30 – 18.00 val., GEGUŽĖS 21 d. (SEKMADIENIS) 9.30 – 13.00 val.,

Psichologija: psichologo paslaugos, psichologo konsultacijos, meno terapija, šeimos psichologas, šeimos psichologija, psichologinė konsultacija, šeimyninis išdėliojimas, kansteliacija, Berto Hellingerio metodas, psichologo konsultacijos Klaipėdoje, psichologinė pagalba, psichologo konsultacijos, psichologas Klaipėdoje, vaikų psichologija, šeimos psichologija, psichologinė pagalba, koučingas, vadybos seminarai.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos