Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

PROFESIONALUS SANTYKIŲ SU KLIENTAIS VALDYMAS TRANSPORTO, LOGISTIKOS SRITYJE

Praktiniai mokymai
PROFESIONALUS SANTYKIŲ SU KLIENTAIS VALDYMAS TRANSPORTO,
LOGISTIKOS SRITYJE

Profesionalus Kliento aptarnavimas bei santykių su juo valdymas – neatskiriama sėkmingo verslo dalis, o neretai išlikimo bei pranašumo užsitikrinimo rinkoje sąlyga. Klaidos, padarytos aptarnaujant Klientus, gali tapti ne tik Kliento praradimo, bet ir didelių finansinių nuostolių įmonei priežastimi. Išvengti klaidų padeda profesionalus Klientų aptarnavimas, t.y. toks Jūsų elgesys ir bendravimas su Klientu, kad, net susiklosčius nepalankioms darbinėms ar konfliktinėms tarpusavio situacijoms, jis sutiktų ir norėtų toliau bendradarbiauti su Jūsų organizacija.

Kam skirta: logistikos, transporto įmonių darbuotojams, vadybininkams, nuolat ir daug bendraujantiems su Klientais, bei visiems, kas įmonėje atsakingi už kokybišką Klientų aptarnavimą bei jų rato išlaikymą ir plėtimą.

Tikslas: išmokyti efektyvių metodų, padedančių valdyti santykius su Klientais ir

Mokymu metu:

 • sužinosite, kodėl Klientas visada teisus ir ką su tuo daryti :), pagal kokius kriterijus Klientai vertina paslaugos kokybę, kokie faktoriai formuoja Klientų lūkesčius,
 • mokysitės technikų, reikalingų kasdieniniame darbe tiesiogiai bendraujant su Klientais bei sprendžiant iškilusias su jais problemas.

Turinys:

 1. Klientų aptarnavimo kokybė. Darbuotojai supras kas lemia aptarnavimo kokybę, kaip klientas, tampa patenkintas, kodėl klientas visada teisus.
 2. Faktoriai lemiantys klientų pasirinkimą ir patenkinimą. Čia aptariami faktoriai, kurie lemia, klientų apsisprendimą bendradarbiauti ir jų lojalumą organizacijai.
 • Elgesys su nepatenkintu klientu. Jei kartais dėl organizacijos klaidos ar kitų faktorių klientas liko nepatenkintas, svarbu mokėti atitinkamai elgtis ir bendrauti, kad  jis sutiktų ir toliau bendradarbiauti su Jūsų organizacija.
 1. Informavimo kanalai ir supratimo barjerai.  Dalyviai išmoks pateikti informaciją skirtingiems klientams, kad ji būtų adekvačiai suprasta ir įsisąmoninta. Įgis neverbalinio bendravimo įgūdžių, kurie padės įtikinamiau bendrauti ir geriau suprasti klientų neverbalinius signalus.
 2. Aktyvaus klausymo technika. Tam, kad klientui pasiūlyti geriausia variantą, reikia aiškiai suprasti jo poreikius. Tai galima sužinoti teisingai užduodant klausimus.

Nauda:

 • profesionalus Jūsų įmonės darbuotojų darbas su Klientais - konkurencinis pranašumas prieš panašias paslaugas teikiančias įmones,
 • kokybiškas ir sąmoningas santykių su Klientu valdymas - iki minimumo sumažėjusi Kliento praradimo, „nutekėjimo“ tikimybė.

Trukmė: 5 ak.val., pradžia – 13 val., pabaiga – 17 val.,
Data ir vieta: 2016 m.; Klaipėda
Kaina:

 • 72 Eur/žm. + PVM, kai dalyvauja 1 atstovas iš organizacijos.
 • 65 Eur/žm. + PVM, kai dalyvauja 2 ir daugiau.

*Į kainą įskaičiuota dalyvio medžiaga ir kavos pertraukėlė.
*Pageidaujantiems bus išduoti pažymėjimai apie dalyvavimą mokymuose.

Lektorė:

VIKTORIJA GONČIAROVA – psichologė - verslo konsultantė, nuo 2002 m. dirbanti verslo konslultavimo srityje bei vedanti mokymus įmonių vadovams, savininkams ir specialistams. Pagrindinės specializacijos sritys: asmeninio potencialo didinimas, Klientų aptarnavimas, personalo valdymas, streso valdymas. Kasmet mokymuose dalyvauja daugiau nei 130 įmonių atstovų. Asmeninės konsultacijos įmonių vadovams ir savininkams - daugiau kaip 120 valandų asmeninių konsultacijų per metus. Mokymų metodikų kūrimas. Parengta daugiau kaip 20 metodikų, tarp jų „Streso valdymo“, „Klientų aptarnavimo tobulinimas“. Straipsniai publikuojami dienraščiuose „Klaipėda“, „Kauno diena“.

Registruotis

Vardas*
Pavardė*
El. paštas*
Telefonas
Komentarai

* pažymėtus laukus būtina užpildyti

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Psichologija: psichologo paslaugos, psichologo konsultacijos, meno terapija, šeimos psichologas, šeimos psichologija, psichologinė konsultacija, šeimyninis išdėliojimas, kansteliacija, Berto Hellingerio metodas, psichologo konsultacijos Klaipėdoje, psichologinė pagalba, psichologo konsultacijos, psichologas Klaipėdoje, vaikų psichologija, šeimos psichologija, psichologinė pagalba, koučingas, vadybos seminarai.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos