Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

Praktinis seminaras moterims "Mano vidinės moters pasaulis" II pakopa

Renginio datos

Šio mokymo dėka moterys supras tikrąją savo moteriškąją prigimtį, pranašumus, atskleis užslėptas svajones ir supras kokia ištikro Jūsų vidinė MOTERIS!

Mes – šio XXI amžiaus moterys. Pagalvokite, kaip mes gyvenam? Mes siekiame mados tendencijų, vaikštome į sporto sales, darome sėkmingą karjerą, kariaujame ir atstovaujam savo poziciją, siekiame atitikti visuotiniai pripažintus grožio standartus. Besivydamos sėkmę, pradedam jaustis išsekusios, pasimetusios, vis daugiau atitrukusios nuo savo moteriškos prigimties.
Pirmoje eilėje – mes esame Moterys. Kaip daug mes žinome apie savo moterišką prigimtį? Kaip dažnai mes prisimename apie savo pranašumus? Ar mes išmokome patį svarbiausią - kaip būti Moterimi, kaip būti Laiminga Moterimi?

PROGRAMA

  • Moteris  – ką reiškia būti laimingai.
  • Intuicija ir išmintingumas santykiuose su vyrais.
  • Moters sveikata susijusi su teisingu seksualinės energijos pripildymu ir naudojimu

Mokymus veda VIKTORIJA GONČIAROVA, turinti 15 metų psichologės-konsultantės praktinę patirtį. Psichologę V. Gončiarovą galėjote girdėti per radijo stotis ar matyti televizijos laidose. Dienraščiuose „Klaipėda“, „Kauno diena“ publikuojamas jos psichologinių straipsnių ciklas.

Atsiliepimai iš praėjusių seminarų

"Seminaras man labai patiko, mielai sudalyvaučiau jo pratesime, jei kada toks butu. Po seminaro visa diena ir vakarą jaučiausi labai gerai, tiesiog buvo gera nuotaika ir viskas vyko taip, kaip norėjau. Buvo puiki diena.
Labiausiai man patiko praktikos, praktiniai užsiėmimai. i :)
Ačiū už pakvietimą sudalyvauti !"

Su geriausiais linkėjimais,
Kristina

"Viso seminaro metu jaučiausi labai ramiai ir komfortabiliai. Nors atrodė, kad pakankamai esu susipažinusi su saviįtaigos technikomis ir galimybėmis, supratau, kad vien žinoti nepakanka...:) Reikia praktikuoti. Seminaro metu tai ir darėme - mokėmės pamatyti save tikrą, nuoširdžią, atsipalaidavusią, laimingą. Džaiugiuosi, kad kai kurie pratimai pavyko! Ir tai, ką pajutau pratimų metu, mane labai nustebino ir net sukrėtė. Dabar esu tikra, kad kiekvienas gali sau padėti. Tai nėra lengva, tačiau įmanoma. Ir už tai esu labai dėkinga p. Viktorijai!!!"

Laima Šlepetienė

Lapkričio 24 d. (Šeštadienį)  10.00 – 13.00 val.,
Dalyvio mokestis:
150 Lt (apmokant iš anksto - 135 Lt)
Seminarui registruotis  tel.: +370 611 39950;
arba el.paštu: konsultavimas@psichologija.net

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Psichologija: psichologo paslaugos, psichologo konsultacijos, meno terapija, šeimos psichologas, šeimos psichologija, psichologinė konsultacija, šeimyninis išdėliojimas, kansteliacija, Berto Hellingerio metodas, psichologo konsultacijos Klaipėdoje, psichologinė pagalba, psichologo konsultacijos, psichologas Klaipėdoje, vaikų psichologija, šeimos psichologija, psichologinė pagalba, koučingas, vadybos seminarai.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos