Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

PRAKTINIAI MOKYMAI SUKURK SAVO LIKIMĄ

Registruotis

Renginio datos Birželio 27 d. (šeštadienis) 10.00 - 15.00 val.

PRAKTINIAI MOKYMAI

PRAKTINIAI MOKYMAI SUKURK SAVO LIKIMĄ„SUKURK SAVO LIKIMĄ“

Daug žmonių nesupranta, kodėl vieniems žmonėms sekasi, o kitiems - ne. Jie ieško to priežasčių atsitiktinėse gyvenimo aplinkybėse, kurios iš pirmo žvilgsnio nėra susijusios su pačiu žmogumi. Nėra atsitiktinių įvykių. Visus įvykius, kurie vyksta su mumis formuojame mes patys.

JŪSŲ GALIMYBĖS YRA BERIBĖS, REIKIA TIK IŠMOKT IJOMIS PASINAUDOTI!

PAGRINDINĖS SEMINARO TEMOS:

  • Savęs išlaisvinimo nuo vidinių konfliktų ir nesuvokiamų kompleksų;
  • Dvasinės pusiausvyros atstatymas treniruojant emocijas, pojūčius, vaizduotę;
  • Psichologinis pasiruošimas sėkmei;
  • Psichofizinių pratimų kompleksas, sveikatos ir psichikos stiprinimas.

PASĄMONĖS PROGRAMOS

 

Žmogus turi neribotą potencialą


Žmogus turi neribotą potencialą kurti savo realybę, pagrindinės realybės valdymo priemonės yra ne super-galių sferoje, o sąmoningo (išmintingo, racionalaus) savo potencialo valdymo sferoje, mūsų valdymo organai – išmintis ir pasąmonė.
Iš esmės mes veikiame veikiami paruoštomis elgesio programomis iš pasąmonės, nereikalaujančių sąmoningų pastangų. Pavyzdžiui, jeigu jus vaikštote arba važiuojate į darbą automobiliu, tai už mėnesio pasąmonėje užsirašo maršrutas, ir toliau jus nusigaunate iki darbo „automatiškai“. Jus galvojate apie bet ką, o jūsų kūną valdo programa iš pasąmonės. Ir net jeigu jus susiruošėte kažkur užeiti pakeliui, tai tikriausiai, praeisite (arba pravažiuosite) pro šalį – sustojimas neužrašytas jūsų judėjimo į darbą programoje. Mes atliekame daugybę veiksmų, bet tuo tarpu visiškai nesame „čia ir dabar“, mūsų protas užimtas visai kitkuo. Tai yra mes beveik visą laiką „miegame“, kaip mėgsta kartoti rytiečių Mokytojai. Iš tikrųjų mes gyvenime nemiegame, tiesiog mūsų veiksmai atliekami veikiant įdiegtomis pasąmonėje keisčiausiomis programomis klaikiausiame derinyje.
Tam, kad išmokti naudotis savo potencialu, reikia suprasti, kad mes elgiamės kaip biorobotai. Tada reikia „perkrauti“ savo pasąmonę. Tai yra rasti ir pašalinti iš ten tas programas, kurios riboja mūsų potencialą. Jos gerai apsaugotos, bet priėjimas prie jų yra, tame tarpe per transo būsenas arba techninių priemonių pagalba. Tada reikia įkrauti ten tas programas, kurios jus padarys tokiais, kokius jus pageidausite.
Tai visai trumpas Asmeninio vystymosi metodikų perpasakojimas, su kuriomis dirbu.

Kur gi yra dvasinė žmogaus vystymosi esmė?

Savęs, savo galimybių pažinime, mokėjime išnaudoti tą potencialą, kuris yra kiekviename žmoguje. Šiuolaikiškas žmogus kasdieniame gyvenime konfliktuojant su supančiu pasauliu yra veikiamas įvairiomis emocinėmis įtampomis ir stresais. Praktinis naudojimasis duotąja metodika padės žmogui nustatyti harmoningus santykius su juo aplinka.
Savo profesionalioje veikloje naudoju daugybę įrankių, kurie padeda ateinantiems žmonėms išsiaiškinti jų pergyvenimų priežastis, išlaisvinti savo kūną nuo susikaupusio emocinio purvo ir pašalinti panašių stresinių situacijų pasikartojimą ateityje. Tai yra pereiti į harmoningą ir pozityvią būseną. Daugybę žmonių naudojo šiuos įrankius ir jų gyvenime nutiko patys nuostabiausi pasikeitimai – išėjo ligos, susitvarkė santykiai, susikūrė šeimos, gimė vaikai, padidėjo pajamos ir t.t.
Tam, kad žmogus taptų sėkmingu ir laimingu, jis turi turėti norą dirbti pačiam, o neišnaudoti žiniuonį iš šalies. Jis turi turėti tam tikrą išsilavinimo lygį (geriau aukštąjį išsilavinimą) ir gebėjimą bent šiek tiek racionaliai mąstyti. Ir turi būti valia, kad kažką daryti pačiam. Visi kiti žmonės bėgioja pas astrologus, aiškiaregius, Mokytojus ir kitus įsikišimo į svetimus gyvenimus specialistus. Aš padedu suvokti priežastis ir supažindinu su įrankiais darbui su savimi, o toliau labai daug kas priklauso nuo pačio žmogaus.

Štai keletas taisyklių, kurių pritaikymas galėtų kasdienį žmogaus gyvenimą padaryti sėkmingesniu ir džiaugsmingesniu.

Aš nemanau, kad rekomendacijos tokio pobūdžio, kaip „atsibusk ir nusišypsok“, „girk save kas pusvalandį“ ir panašiai, gali kažką realiai pakeisti žmogaus gyvenime. Greičiausiai atvirkščiai, jis pabandys jas ir nusivils galimybėje kažką pakeisti savo gyvenime. Keisti reikia visą požiūrį į tą gyvenimą, kuris jūsų netenkina, bet tam mažai kas pasiruošęs.

Ant kiek būtina ir saugu ištraukti iš pasąmonės informaciją?

Tai visiškai saugu, kadangi mes vis tiek tai darome nuolat, tik nesumaniai. Jeigu žmogus sumaniai dirba su pasąmonės programomis, jis supranta, jog laimė gi nepriklauso nuo išorinių sąlygų, ji tarytum tavo viduje.
Kviečiu į išsilaisvinimo nuo destruktyvių pasąmonės programų į praktini seminarą „SUKURK SAVO LIKIMĄ!“
Psichologė Viktorija Gončarova


Investicija sudarys 45 Eurų. (dovanų - CD su meditacija).Galioja išankstinis mokėjimas.

Apie dalyvavimą mokymuose prašome informuoti tel.: +370 611 39950   arba el. paštu:  konsultavimas@psichologija.net
Po registracijos atsiusiu seminaro vieta ir programa.


Atsilepimas


Man tai buvo stiprus praktinis seminaras.  Praktikos metu teko sugrįžti į labai puikius gyvenimo išgyvenimus, tarsi grįžti į praeitį tam, kad tai perprogramuoti į teigiamą pusę. Man labai svarbu buvo sužinoti apie įrankius, leidžiančius valdyti stresą, ir išmokti juos taikyti praktikoje. Kadangi patiriu stresą (kaip ir daugelis mūsų šiuolaikiniame pasaulyje) daug ir dažnai, tikrai norėjau su tuo išmokti tvarkytis. Todėl, džiaugiuosi, kad išgirdau apie resursines praktikas, kurios padeda nusiraminti, įsigilinti į save, skirti sau dėmesio. Labai smagu, kad gavau diską su praktika! Klausau vakarais kol užmiegu... :)

Kristina..

Registruotis

Vardas*
Pavardė*
El. paštas*
Telefonas
Komentarai

* pažymėtus laukus būtina užpildyti

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Psichologija: psichologo paslaugos, psichologo konsultacijos, meno terapija, šeimos psichologas, šeimos psichologija, psichologinė konsultacija, šeimyninis išdėliojimas, kansteliacija, Berto Hellingerio metodas, psichologo konsultacijos Klaipėdoje, psichologinė pagalba, psichologo konsultacijos, psichologas Klaipėdoje, vaikų psichologija, šeimos psichologija, psichologinė pagalba, koučingas, vadybos seminarai.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos