Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

MANO VIDINĖS MOTERS PASAULIS.

Registruotis

Renginio datos KOVO 7 d. (ŠEŠTADIENI) 10.00 – 13.00 val.

Psichologo paslaugos psichologas psichologija psichologinė konsultacija geras psichologas psichologine pagalba psichologė psichologai KlaipėdojePraktinis seminaras MANO VIDINĖS MOTERS PASAULIS

Šio mokymo dėka moterys supras
tikrąją savo moteriškąją prigimtį,
pranašumus, atsiskleis užslėptos
svajonės ir supras kokia ištikro
Jūsų vidinė MOTERIS!

Mes – šio XXI amžiaus moterys. Pagalvokite, kaip mes gyvenam? Mes siekiame mados tendencijų, vaikštome į sporto sales, darome sėkmingą karjerą, kariaujame ir atstovaujam savo poziciją, siekiame atitikti visuotiniai pripažintus grožio standartus. Besivydamos sėkmę, pradedam jaustis išsekusios, pasimetusios, vis daugiau atitrukusios nuo savo moteriškos prigimties.

PROGRAMA
1.Moteris  – ką reiškia būti laimingai.
2.Intuicija ir išmintingumas santykiuose su vyrais.
3.Moters sveikata susijusi su teisingu seksualinės energijos pripildymu ir naudojimu

Mokymus veda VIKTORIJA GONČIAROVA, turinti 20 metų psichologės-konsultantės praktinę patirtį. Psichologę V. Gončiarovą galėjote girdėti per radijo stotis ar matyti televizijos laidose. Dienraščiuose „Klaipėda“, „Kauno diena“ publikuojamas jos psichologinių straipsnių ciklas.

KOVO 7 d. (ŠEŠTADIENI)  10.00 – 13.00 val.,
Dalyvio mokestis: 35 eur.
seminarą registruotis  tel.: +370 61139950
arba el. paštu: konsultavimas@psichologija.net


Atsiliepimai

Seminaras man labai patiko, mielai sudalyvaučiau jo pratesime, jei kada toks butu. Po seminaro visa diena ir vakarą jaučiausi labai gerai, tiesiog buvo gera nuotaika ir viskas vyko taip, kaip norėjau. Buvo puiki diena.Labiausiai man patiko praktikos, praktiniai užsiėmimai. i :)

Ačiū už pakvietimą sudalyvauti !

Su geriausiais linkėjimais,

Kristina

 

 

Viso seminaro metu jaučiausi labai ramiai ir komfortabiliai. Nors atrodė, kad pakankamai esu susipažinusi su savitaigos technikomis ir galimybėmis, supratau, kad vien žinoti nepakanka...:) Reikia praktikuoti. Seminaro metu tai ir darėme - mokėmės pamatyti save tikrą, nuoširdžią, atsipalaidavusią, laimingą. Džiaugiuosi, kad kai kurie pratimai pavyko! Ir tai, ką pajutau pratimų metu, mane labai nustebino ir net sukrėtė.Dabar esu tikra, kad kiekvienas gali sau padėti. Tai nėra lengva, tačiau įmanoma. Ir už tai esu labai dėkinga p. Viktorijai!!!

Pagarbiai,

Laima

Registruotis

Vardas*
Pavardė*
El. paštas*
Telefonas
Komentarai

* pažymėtus laukus būtina užpildyti

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Psichologija: psichologo paslaugos, psichologo konsultacijos, meno terapija, šeimos psichologas, šeimos psichologija, psichologinė konsultacija, šeimyninis išdėliojimas, kansteliacija, Berto Hellingerio metodas, psichologo konsultacijos Klaipėdoje, psichologinė pagalba, psichologo konsultacijos, psichologas Klaipėdoje, vaikų psichologija, šeimos psichologija, psichologinė pagalba, koučingas, vadybos seminarai.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos