Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

Asmeninio patyrimo grupė

Asmeninio  patyrimo grupėje yra didesnės galimybės pažinti save. Grupės dalyviai dalijasi pačių išgyventa patirtimi, kelia svarbius, aktualius klausimus, kalba apie realias savo gyvenimo situacijas, kuriose norėtų kažką pakeisti, suteikia palaikymą bei grįžtamąjį ryšį.

Maksimalus grupės dalyvių skaičius yra 12. Grupė uždara, todėl prasidėjus susitikimams, prisijungti norintiesiems galimybės nebebus.

Grupė vyks pirmadieniais 18:00 val.

Grupę veda Viktorija Gončarova, psichologė, egzistencinės krypties.

Kaina: 15 Eur/vienas susitikimas.

Svarbu! Dalyviai į grupę registruojami tik po individualaus  pokalbio. Pokalbis trunka 15-20 min.

 

Norėdami užsiregistruoti į grupę, susisiekite:
Tel. +37061139950 arba el. paštukonsultavimas@psichologija.net

 

Papildoma informacija apie asmeninio patyrimo grupę www.psichologija.net

Kuo grupė skiriasi nuo individualios psichoterapijos?

Asmeninio patyrimo grupė – tai saugi vieta, kur žmonės susitinka kartą per savaitę, o kurdami artimą ryšį su kitais grupės nariais, gali geriau pažinti save, mokytis suprasti kitus, išbandyti naujus bendravimo modelius. Grupėje yra didesnės galimybės gauti realesnius savo paties atspindžius: koks aš esu santykyje su kitais? kokius santykius aš kuriu?  kodėl man gaunasi taip, kaip gaunasi?

Grupėje mokysimės sugyvenimo meno,  sieksime atviresnio ir laisvesnio buvimo su kitais bei gilesnio savęs pažinimo.

Viena grupinio darbo sesija trunka 90 min.

Temas ir klausimus kiekvienai grupinio darbo sesijai siūlo patys grupės dalyviai pagal savo poreikius, bet ne grupės vedantysis. Todėl asmeninio patyrimo grupė neturi jokio teminio plano, vyksta pagal spontaniškai besiformuojančias užklausas.

Kam reikalingas individualus pokalbis?

Pokalbio metu aptariama kliento užklausa ir lūkesčiai grupei. Psichoterapeutas atsako į klientui kylančius klausimus. Pasibaigus pokalbiui klientas nusprendžia, ar grupinis darbas su šiuo specialistu jam yra tinkamas. Psichoterapeutas sprendžia, ar jo organizuojama grupė tinka žmogui, norinčiam joje dalyvauti. Jei papildomų klausimų nekyla, aptariamos kontrakto sąlygos: konfidencialumas, lankomumas, punktualumas, mokestis, išėjimas iš grupės.

Registruotis

Vardas*
Pavardė*
El. paštas*
Telefonas
Komentarai

* pažymėtus laukus būtina užpildyti

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Psichologija: psichologo paslaugos, psichologo konsultacijos, meno terapija, šeimos psichologas, šeimos psichologija, psichologinė konsultacija, šeimyninis išdėliojimas, kansteliacija, Berto Hellingerio metodas, psichologo konsultacijos Klaipėdoje, psichologinė pagalba, psichologo konsultacijos, psichologas Klaipėdoje, vaikų psichologija, šeimos psichologija, psichologinė pagalba, koučingas, vadybos seminarai.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos