Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

Asmeninio augimo programa „Sėkmingo bei laimingo gyvenimo strategija“

Registruotis

Renginio datos 2015 m. vasario 7 d. 10 - 12 val.

Asmeninio augimo programa
„Sėkmingo bei laimingo gyvenimo strategija“
Psichologo paslaugos psichologas psichologija psichologinė konsultacija geras psichologas psichologine pagalba psichologė psichologai Klaipėdoje TIKSLAS – padėti žmogui valdyti save bei
gyvenimo aplinkybės bei suprasti savo gyvenimo misiją.

Programa susideda iš 3 pakopų:
Pirma pakopa – resursinė.

Pirmos pakopos tikslas – kad klausytojai įvaldytų savo psichoenergetinio resurso valdymo technologiją sveikatos ir psichikos potencialo augimo interesais kaip efektyvios streso vadybos būtiną sąlygą. Pirmos pakopos pagrindas yra resursų vystymo psichofizinių pratimų kompleksas, leidžiantis pasiekti optimalias būsenas ir efektyvų poelgį streso metu.

Antra pakopa – konstruojanti.

Antros pakopos tikslas – psichologinio pasiruošimo sėkmei įtemptose veiklos sąlygose ir streso metu formavimas. Pasiekiamas išsilaisvinimo nuo gilių savęs ribojimo išteklių, pasiturėjimo, pasitikėjimo ir asmeninės stiprybės psichoenergetinio pagrindo kūrimo pagalba. Antros pakopos pagrindas – darbas, konstruojant “Aš – koncepciją“, kuri atsakinga už Jūsų tikrąją gyvenimo paskirtį.

Trečia pakopa - transformuojanti.

Trečios pakopos tikslas – naujų asmeninio augimo galimybių kūrimas. Trečios pakopos pagrindas – meditatyviniai persikūnijimai. „Išėjimo“ už asmeninės sąmonės ir ribojančių apsisprendimų ribų technologijos. Psichologinė kelionė į asmeninės stiprybės vietas.
Mokymų vieta: Liepų gatvė 3 -1, Klaipėda
Programos pradžia: 2015 m. vasario 7 d. (šeštadieni) 10.00 – 12.00 val.
Dalyvių skaičius ribotas
Programa susideda iš 4 modulių po 2 val. 1 karta per savaitę.
Investicija - 4 moduliai  160 Euru/ 550 Lt (Į kainą įeina sesijas, dalinama medžiaga, CD - meditacija).
Išsamesnė informacija tel. + 370 611 399 50 / el. paštu: konsultavimas@psichologija.net

Dalyvio atsileipimas...
Iš tikrųjų, kaip jau ir kalbėjome antrąją kursų dieną, man tai buvo stiprus praktinis seminaras. Stebuklingų durų praktikos metu teko sugrįžti į labai puikius gyvenimo išgyvenimus, tarsi grįžti į praeitį tam, kad tai perprogramuoti į teigiamą pusę. Man labai svarbu buvo sužinoti apie įrankius, leidžiančius valdyti stresą, ir išmokti juos taikyti praktikoje. Kadangi patiriu stresą (kaip ir daugelis mūsų šiuolaikiniame pasaulyje) daug ir dažnai, tikrai norėjau su tuo išmokti tvarkytis. Todėl, džiaugiuosi, kad išgirdau apie resursines praktikas, kurios padeda nusiraminti, įsigilinti į save, skirti sau dėmesio. Labai smagu, kad gavau diską su praktika! Klausau vakarais kol užmiegu... :)
Kristina

 

Registruotis

Vardas*
Pavardė*
El. paštas*
Telefonas
Komentarai

* pažymėtus laukus būtina užpildyti

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Psichologija: psichologo paslaugos, psichologo konsultacijos, meno terapija, šeimos psichologas, šeimos psichologija, psichologinė konsultacija, šeimyninis išdėliojimas, kansteliacija, Berto Hellingerio metodas, psichologo konsultacijos Klaipėdoje, psichologinė pagalba, psichologo konsultacijos, psichologas Klaipėdoje, vaikų psichologija, šeimos psichologija, psichologinė pagalba, koučingas, vadybos seminarai.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos