Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

20

2015.02
Straipsnis

Vyro ir moters santykiai: 3 požymiai, kad jo ketinimai rimti

Vyro ir moters santykiai: 3 požymiai, kad jo ketinimai rimti

Psichologo paslaugos psichologas psichologija psichologinė konsultacija geras psichologas psichologine pagalba psichologė psichologai KlaipėdojeNors ir keista, tačiau mums reikia sutikti su mintimi, kad vyro ir moters požiūris į meilę – skirtingas!

Štai trys įrodymai, kad vyras tikrai jus myli ir pasiruošęs rimtiems santykiams.

Pirma: vyras atvirai pareiškia apie savo jausmus.

Jūsų išrinktasis nesigėdija jūsų santykių. Jis kalba apie tai garsiai. Jis pristato jus savo draugams ne kaip draugę, o kaip savo merginą. Psichologai tvirtina, kad toks elgesys rodo, jog vyras nori ne trumpalaikių susitikimų, o rimtų ilgalaikių santykių.

Jeigu jūs su mylimuoju susitikinėjate pusmetį ir iki šiolei nepažystate jo giminaičių, arba jis įvairiais pretekstais atsisako susipažinti su jūsų šeima – tai patvirtina jo nerimtus ketinimus.

Antra: vyras aprūpina

Mylintis vyras darys viską kas įmanoma ir neįmanoma, kad jūs jaustumėtės su juo kaip už akmeninės sienos. Jis neleis prašyti iš jo pinigų. Be to, jis padės jums išspręsti problemas, ateis į pagalbą sunkią minutę.

Trečia: vyras apgina

Apsauga – tai nebūtinai fizinės jėgos panaudojimas prieš jums gręsiantį pavojų. Tai gali būti kažkoks vertingas patarimas, ar noras padėti tada, kai jam atrodo, jog jums kyla pavojus.

„Moterys turi pripažinti, kad vyrai myli kitaip, jų meilė dažnai įtelpa į šias tris kategorijas: pranešimas, apsauga ir aprūpinimas“, tuo mus tikina ne tik psichologai, bet ir pats gyvenimas!

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Psichologija: psichologo paslaugos, psichologo konsultacijos, meno terapija, šeimos psichologas, šeimos psichologija, psichologinė konsultacija, šeimyninis išdėliojimas, kansteliacija, Berto Hellingerio metodas, psichologo konsultacijos Klaipėdoje, psichologinė pagalba, psichologo konsultacijos, psichologas Klaipėdoje, vaikų psichologija, šeimos psichologija, psichologinė pagalba, koučingas, vadybos seminarai.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos