Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

01

2013.10
Straipsnis

Straipsnis "Moteriškumas"

Moteriškumas

MoteriškumasDažnai mes svarstome, kokia ji, tikra moteris? Kame jos galia? Kodėl ji tokia patraukli ir seksuali, nors dažnai atrodo vidutiniškai? Kodėl praeiviai vyrai užlaiko žvilgsni ties ja ir trokšta jos dėmesio? Kas joje tokio ypatingo, galima netgi pasakyti paslaptingo, raganiško?

Moteriškas magnetizmas – tai jos sielos šviesa, liejanti per akis, spinduliuojančias Meilę į supantį pasaulį. Ir tai visai ne kerai, o meilės laukas.

Tikra moteris – tai moteris, sugebanti priimti supanti pasaulį tokį, koks jis yra ir nesistengia jo perdaryti. Ji žino, kad tik meilė gali pakeisti ir transformuoti viską aplinkui. Ji prisimena ir savo pagrindinę paskirtį – Kūryba, kurios aukščiausias pasireiškimas yra vaiko gimdymas ir auklėjimas.

Tikra moteris – tai moteris, sugebanti kurti aplink save Meilės platybę, kurioje visada jauku ir malonu būti. Ji būna harmonijoje su savimi ir supančiu pasauliu. Jos veide visada yra lengva, džiaugsminga šypsena, o eisena tvirta ir seksuali.

Kiekvienas jos žingsnis pripildytas karalienės didybės, katės gracijos, vasariško lengvumo vėjelio. Ji niekur neskuba, neskrenda į ateitį, jos neslegia praeitis. Ji mėgaujasi šiuo momentu, kuriame yra praeitis, ir ateitis, ir dabartis.

Kiekvienas žodis, kurį spinduliuoja jos švelnios lūpos, skleidžiamas iš jos širdies gelmių. Joje yra jaučiama išmintis, ramybė, vidinė jėga, dieviškumas. Tokios moters niekada nepraleis vyrai, kuriems reikalinga būtent ji – jos didenybė Moteris, sugebanti mylėti, priimti, mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka, ir kurt aplink save tokią erdvę, kurioje esant vyras jaučia save Dievu.

Moteris – Dievaitė nežiūri į aplinkines moteris kaip į potencialias varžoves, stengdamasi jas pašalinti ir nugalėti. Juk pavydas ir varžymasis yra nuo vidinių resursų trūkumo, nuo tikros meilės sau trukumo.

Jeigu vidinis moters pasaulis harmoningas, pripildytas meilės ir susitaikymo, tai šalia tokios moters – visada vertas vyras, kuris myli, vertina, gerbia, rūpinasi ja, dievina, padeda jos harmoniningai apraiškai Visatoje.

O kaip gi tapti ta moterimi Dievaite? Tiesiog pasidažyti akis, užsidėti gražų sijoną, praeiti gatve vizginant.

Moters atgimimas prasideda ne nuo mechaninių žodžių, o nuo tikros meilės sau, nuo mokėjimo priimti save su visais savo trūkumais ir privalumais, mylėti savyje kiekvieną dalelę, kiekvieną ląstelę, mėgautis tiesiog savo egzistavimo faktu.

Juk, jeigu mes nemylime save nuostabią, kaip gali mus pamilti aplinkiniai? Jeigu mes nepriimame savyje moterį, kaip ją gali pamatyti mumyse kiti?. Jeigu mes nepatenkinti savimi, kaip mes galime suteikti malonumo kitiems? Jeigu mes nedovanojame sau dovanų, nemokame jų priimti, tai argi mūsų vyrai norės įteikinėti mums dovanas?

Būtent nuo meilės sau prasideda tikras moters atgimimo kelias, apie kurį turi žinoti kiekviena siela, kuri įsikūnijo šioje žemėje moters kūne. Jeigu moteris pripildyta grožio, meilės, gerumo, harmonijos, laimės, malonumo, ji lengvai spinduliuoja šias būsenas į aplinkinį pasaulį. Jeigu moteris mėgaujasi viskuo, kuo užsiima, ji perpildyta dieviškais jausmais, kuriais mums norisi pasidalinti su kitais. Mes galime atiduoti tik tai, ką turime pertektinai.

Kai mes pripildyti dorybėmis, lydinys kurių sukelia MEILĘ, kai mes tenkinamės tiesiog dėl to, kad mes esame, atsitinka didžiulis sakramentas – didžios Moters – Dievaitės atgimimas.

Su meile ir dėkingumu, Viktorija!

Jeigu Jus nusprendėte praeiti Moters – Dievaitės atgimimo savyje kelią ir norite sužinoti, kaip gi tai vyksta?

Tada Jums idealiai tinka praktinis seminaras „Mano vidinės moters pasaulis“, kuris vyks Lapkričio 2 d. (Šeštadienį) 10.00 – 13.00 val.

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Psichologija: psichologo paslaugos, psichologo konsultacijos, meno terapija, šeimos psichologas, šeimos psichologija, psichologinė konsultacija, šeimyninis išdėliojimas, kansteliacija, Berto Hellingerio metodas, psichologo konsultacijos Klaipėdoje, psichologinė pagalba, psichologo konsultacijos, psichologas Klaipėdoje, vaikų psichologija, šeimos psichologija, psichologinė pagalba, koučingas, vadybos seminarai.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos