Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

19

2015.02
Straipsnis

Moteriška psichologija: skirtingai nuo logikos ji egzistuoja ir netgi atskleidžia grožio paslaptis

Moteriška psichologija: skirtingai nuo logikos ji egzistuoja ir netgi atskleidžia grožio paslaptis

Psichologo paslaugos psichologas psichologija psichologinė konsultacija geras psichologas psichologine pagalba psichologė psichologai KlaipėdojeMoteriška psichologija: kartais noras visada atitikti grožio kanonus turi liūdnas pasekmes visai visuomenei.
Siekis visada būti gražiai - sumenkina moters sielą. Neseniai įvykusi apklausa parodė, kad daugelis moterų, be didelių kalbų, sutiktų nusipjauti pirštą vien tam, kad gautų tradicinius kanonus 90-60-90.
Dėl to gaunasi destruktyvūs santykiai, kurie pagrįsti tik fiziniu potraukiu, ir paaštrinti nuolatiniais barniais ir skandalais. Ir viskas todėl, kad tarp žmonių nėra nieko bendro, išskyrus meilės gražiems daiktams, blizgesiui ir dietoms. Žinoma, išvaizda yra svarbi, bet nejaugi žmonių neturi jungti pagarba, noras mylėti, saugoti ir tausoti? Kokios gi moters savybės vertinamos labiau, nei didelės akys ir putlios lūpos?

Aistra. Moteriai aistra būdinga visada ir visur. Iki tol, kai jos gyvenime atsirado vyras, ji buvo aistringai susidomėjusi savo karjera, kelionėmis, ir kitais mėgstamais užsiėmimais. Po to ji susižavi savo vyru, kuris greta jos jaučia visą gyvenimo pilnatvę. Energija, kurią duoda gyvenimas, pritraukia kur kas labiau nei išorinis grožis.

Unikalumas. Jeigu moteris turi savyje kažko nepaprasto, unikalaus, ji išlieka atmintyje visą gyvenimą. Šis bruožas ją išskiria iš tūkstančio kitų moterų, nes ji – ne eilinė gražuolė, o ištisas mažas pasaulis.

Gerumas. Gražūs bruožai pritraukia, tačiau su geru žmogumi tu visada jautiesi maloniai ir patogiai. Tai ta savybė, kurios niekuo nepakeisi: nei grožiu, nei turtu, net puikiu humoro jausmu. Būtent geros mergaitės dažniausiai tampa žmonomis, nes su jomis norisi pasenti, o ne su išdidžiomis šaltomis gražuolėmis.

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Renginiai ir seminarai

Asmeninio patyrimo grupė. Vaikystės traumos ir praeities šešėliai

Seminarų datos: GEGUŽĖS 19 d. (PENKTADIENIS) 18.00 – 20.00 val., GEGUŽĖS 20 d. (ŠEŠTADIENIS) 9.30 – 18.00 val., GEGUŽĖS 21 d. (SEKMADIENIS) 9.30 – 13.00 val.,

Psichologija: psichologo paslaugos, psichologo konsultacijos, meno terapija, šeimos psichologas, šeimos psichologija, psichologinė konsultacija, šeimyninis išdėliojimas, kansteliacija, Berto Hellingerio metodas, psichologo konsultacijos Klaipėdoje, psichologinė pagalba, psichologo konsultacijos, psichologas Klaipėdoje, vaikų psichologija, šeimos psichologija, psichologinė pagalba, koučingas, vadybos seminarai.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos