Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

30

2016.10
Naujiena

Lyderio formavimas

LYDERIO FORMAVIMAS

Asmeninio efektyvumo ugdymo programa

 

Kviečiame Jus dalyvauti Viktorijos Gončarovos mokymuose „Lyderio formavimas“, kurių metu dalyviams sukuriamos galimybės gauti impulsą, skatinantį kokybinius pokyčius ilgalaikėje veiklos ir gyvenimo perspektyvoje.

 

Mokymai skirti įmonių vadovams, verslo vystytojams, ieškantiems būdų kaip realizuoti save maksimumu, siekiantiems aukščiausio lygio meistriškumo savo veikloje bei kuriant sėkmingus tarpasmeninius santykius tiek dalykinėje, tiek neoficialioje aplinkoje.

Mokymų tikslas – skatinti ir išmokyti dalyvius naujai suprasti save, savo esmines nuostatas, įsitikinimus, įtakojančius veiklos ir gyvenimo rezultatą. Juk tikrieji lyderiai sujungia tai, ką atrodo sujungti neįmanoma, atverdami naujas kryptis, galimybes ir skatindami savosios aplinkos, organizacijos, visuomenės evoliuciją. Būti tikruoju lyderiu – tai vidinės laisvės ir vidinio žinojimo būsena, nevaržoma asmeninių ir sociumo sukurtų stereotipų, duodanti gilią vidinę motyvaciją, pasitenkinimą veikla, drąsą veikti ir poreikį nuolat tobulėti.

 

Mokymų nauda - platesnis realybės matymas ir gebėjimas įtakoti įvykius, suvokiant priežasčių pasaulį, - tai didina lyderio veikimo tikslumą, jėgą, kompetenciją. Naujas konkurencingas pranašumas veikloje, asmeninio efektyvumo augimas, pereinant į naują prasminį, kūrybinį, ekonominį savirealizacijos kontekstą. Atsilaisvinimas nuo asmeninių ir visuomenės sukurtų stereotipų.

 

Mokymų metu analizuojamos temos (moduliai):

1 modulis. Žmogiškasis pažinimo procesas. Sąmoninga ir pasąmoninė komunikacija. Santykių psichologija.

Žmogaus asmenybės struktūra. Žmogaus gyvenimo ciklai: biologinis„Turėti“ ir psichinis „Būti“. Sąmonė ir pasąmonė. Vaizdinys, psichinė energija, psichinė tvarka. Santykių ir veiklos auditas. Santykiai valdo mus, ar mes valdome santykius? Kaip kurti santykius, kurie mums padeda augti ir vystytis? Emocijų rūšys ir jų valdymo strategijos. Emocinio indiferentiškumo formavimas ir valdymas. Pagrindiniai žmogaus resursai: laikas ir energija. Kaip valdyti savo energiją ir laiką? Laiko struktūravimo ir energijos valdymo principai.

2 modulis. Gyvenimo lyderio mentalitetas. Prigimtinis potencialas ir jo kriterijai. Pasąmonės kalbos.

Žmogaus gyvenimo pozicija ir mentalitetas. Mentaliteto įtaka nesąmoningai priimamiems pasirinkimams. Kaip mentalitetas apsprendžia žmogaus gyvenimo kelią? Kodėl žmonės kenčia nuo nerealizuoto savo potencialo? „Suaugusio”, „Tėviškoji” „Vaikiškoji” būsenos ir jų įtaka sprendimams. Stebėtojo būsenos formavimas. Projekcijų interpretavimo technikos.

3 modulis. Mąstymo ir emocinio reagavimo įpročiai. Pasąmoninių psichotipų valdymas. Kaukių psichologija.

Pasaulio suvokimo ratas. Vaikystės direktyvos. Psichotipų gyvenimo pozicijos, esminiai motyvai, savybės. Psichotipų manipuliacijos, konfliktai, baimės. Psichotipų harmoningi bruožai. Psichotipų diagnostikos principai. Skirtingų psichotipų suderinamumas ir sinergija. Konfliktų tarp skirtingų psichotipų valdymas. Komandos formavimas, atsižvelgiant į skirtingus psichotipus. Savo ir kitų žmonių nesuvoktų įpročių pažinimas ir kontraįpročių formavimas. Pasąmoninė motyvacija priimant sprendimus. Kas yra kaukių psichologija? Kaukės valdo mus, ar mes jomis mokame pasinaudoti?

4 modulis. Psichosomatika. Informacinis laukas. Vaizdiniai. Problemų sprendimas. Aš – savo gyvenimo šeimininkas.

Psichosomatikos pagrindai. Psichosomatinė diagnostika. Individualių atvejų grupinė analizė. Žmogaus gynybos mechanizmai. Pasyvūs ir aktyvūs vaizdiniai. Negatyvių vaizdinių poveikio mechanizmas. Vaizdinių interpretavimo kriterijai ir principai. Sapnų reikšmė ir interpretavimo principai. Problemos veikloje ir gyvenime: problemos „suvalgo“ mus, ar mes išprendžiame problemas? Kaip gyventi savo gyvenimą?

*Mokymų turinys gali būti nežymiai koreguojamos mokymų eigoje.

Mokymų rezultatas. Gyvenimo lyderio mentaliteto suvokimas ir įsisąmoninimas. Išsilaisvinimas nuo stereotipų, ribojančių  pilną asmenybės galimybių išnaudojimą. Savo nuostolingo elgesio suvokimas ir keitimas. Gebėjimas valdyti savo vidines būsenas, išteklius, energiją ir laiką. Asmeninio efektyvumo didinimo įrankių įvaldymas. Padidėjęs tikslumas sprendimuose, taip pat aktyvumas ir veiklumas. Užsitęsusių problemų išsprendimas. Padidėjęs pasitenkinimas gyvenimu.

Mokymų efektyvumo matavimas. Siekiant pamatyti įvykusius pokyčius mąstyme ir elgsenoje, dalyviai gali atlikti testavimą.

 

Mokymų metodai. Praktinės paskaitos. Praktikos ir teorijos sintezė, kurioje teorija iliustruojama praktiniais kasdieninio gyvenimo situacijų pavyzdžiais. Praktinės užduotys. Įgūdžių formavimas ir įtvirtinimas, sudarant dalyviams galimybę praktiškai išbandyti mokymų temose pateiktų instrumentų pritaikymą. Realių situacijų analizė. Papildo praktines paskaitas, didina mokymosi efektyvumą, nagrinėjant organizacinius ir gyvenimiškus dalyvių atvejus. Grupiniai procesai. Grupės dalyvių sinerginis patyriminis mokymasis ir gilesnis žinių įsisamoninimas dėl mokymų metu suformuotos atviros bendravimo erdvės. Sinemalogijos. Filmų peržiūra ir aptarimas, padedantis tiksliau suvokti savo elgesį. Vaidmeniniai žaidimai. Padeda suvokti savo nesąmoningus elgesio modelius ir asmenybinius aspektus, kuriuos įžvelgti trukdo racionalus ribotumas. Psichodinaminiai vaidmeniniai žaidimai padeda pasąmonėje glūdinčią informaciją iškelti į sąmoningą lygį.

Mokymų fromatas – 10 sesijų (susitikimų) po 2 val. (1 val. = 60 min.), 2 kartus per mėnesį.

! Pasirinktas mokymų formatas, per nuoseklų ir sistemingą įgūdžių lavinimą, įpročių keitimą, turi ne trumpalaikį dalyvio motyvaciją veikti sužadinantį efektą, o užtikrina ilgalaikius pokyčius bei maksimalius veiklos rezultatus.

Dalyvio mokestis - 120 Eur /mėn.

 

Registracija el.paštu: info@personariva.lt iki 2016-10-21.

Daugiau informacijos tel.: +370 600 72888.


Programos autorė ir vedančioji

VIKTORIJA GONČAROVA

VIKTORIJA GONČAROVA – saviugdos trenerė, psichologė, turinti daugiau negu 20 metų praktinės patirties, inovacinių idėjų vystytoja. Pagrindinės specializacijos sritys: asmeninio potencialo didinimas, streso valdymas. Sukurta autorinė savęs keitimo programa - praktikumas, vedantis į didesnį asmeninį efektyvumą ir psichologinį pasitenkinimą. Programą baigė virš 100 žmonių Lietuvoje ir Rusijoje. Kasmet mokymuose dalyvauja daugiau nei 130 įmonių atstovų.

 

Dalyvių rekomendacijos

„Norintiems pasiekti daugiau ir būti sėkmingesniais kasdieninėje veikloje, išeikvojant mažiau vidinių resursų, išliekant energingais ir sveikais, praktinių seminarų ciklas bus tikrai labai naudingas ir įdomus. Mokymai susidėjo  iš  nuoseklių pakopų, kurių kiekviena turėjo savo tikslus ir apčiuopiamus rezultatus dalyviams.“

UAB „PRINT-IT”, Personalo vadovė

„Mokymų metu mūsų lūkesčiai buvai pilnai patenkinti. Draugiška, atvira atmosfera sukūrė  prielaidą atvirai kalbėti, sprendžiant organizacines problemas. Buvo daug naudingos praktinės informacijos, kurią naudojame ir taikome kasdienėje veikloje.“

 

UAB „TLSC”, Transport Logistics Service Centre,

Aurimas Liseckas, Operacijų direktorius

 

„Ačiū Jums už suteiktą galimybę matyti gyvenimą kitaip, kitaip vertinti situacijas, aplinką, žmones ir save.“

Dalyvė Giedrė M.

 

„Sveiki, Viktorija, nuotaikos visai neblogos, tikrai daug ramiau reaguoju į iškilusias stresines situacijas ir išgyvenimus, daug ramiau viską pernešu. Naudojuosi „inkaru“ ir visas neigiamas mintis stengiuosi sustabdyti ir įsivaizduoti, kaip jos keičiasi į teigiamas. Ne visada pavyksta, bet stengiuosi. Seminaras tikrai naudingas ir įdomus, o praktinės užduotys nepakartojamos! Labai džiaugiuosi, kad teko su Jumis susipažinti ir padirbėti!“

Dalyvė Gražina

 

„Man patiko šie kursai dėl praktinių patarimų gausos, dėl mokymo pažvelgti į save ir kitus per kitokią prizmę. Išmokau suvaldyti savo emocijas ir pateikti save taip, kaip noriu.“

 

Dalyvis X

 

„Laba diena, Viktorija, nuotaika puiki. Mintyse perkartojau visą seminarą, ir supratau, kad išmokau daug. Žymiai stipresnė jaučiuosi.“

Dalyvė Danguolė

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Psichologija: psichologo paslaugos, psichologo konsultacijos, meno terapija, šeimos psichologas, šeimos psichologija, psichologinė konsultacija, šeimyninis išdėliojimas, kansteliacija, Berto Hellingerio metodas, psichologo konsultacijos Klaipėdoje, psichologinė pagalba, psichologo konsultacijos, psichologas Klaipėdoje, vaikų psichologija, šeimos psichologija, psichologinė pagalba, koučingas, vadybos seminarai.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos