Lietuviškai

 

По-русски
Konsultacijos
internetu

30

2016.10
Naujiena

Komercinis pasiūlymas

KOMERCINIS PASIŪLYMAS

Darbuotojų mokymams pagal vidinių mokymų programą

„Neuromenedžmentas“

 

Kviečiame Jūsų įmonės darbuotojus dalyvauti mokymuose pagal vidinių mokymų programą „Neuromenedžmentas“, kuri yra parengta, remiantis šiuolaikinio mokslo, neuropsichologijos, atradimais bei racionaliais paaiškinimais, kurie padeda geriau suprasti sudėtingus individualius kiekvieno žmogaus psichinius procesus, gauti racionalius paaiškinimus, kokie mechanizmai veikia, kas ir kokią įtaką turi žmonėms priimant sprendimus. Programos metodologija atveda asmenis iki efektyvių mentalinio savikonstravimo elgesio strategijų, atveria kitas kokybiškas savivaldos galimybes, – strateginio valdymo, „Aš-koncepcijos“, galimybes.

 

Mokymų tikslas - sėkmingo psichologinio pasiruošimo įtemptose, stresinėse veiklos situacijose formavimas, kuris pasiekiamas atsilaisvinimo nuo savivaržos ištakų, psichoenergetinio pakankamumo modelio sukūrimo,  pasitikėjimo ir jėgos,  būdu.

 

Mokymų nauda - atsilaisvindami nuo asmeninių ir visuomenės sukurtų stereotipų, asmenys, programos dėka, lengviau ir efektyviau pasiekia jiems asmeniškai iškeltų tiesioginės veiklos bei strateginių įmonės tikslų, įgyja konkurencinį pranašumą veikloje, didėja jų asmeninis efektyvumas, pereinama į naują prasminį, kūrybinį, ekonominį savirealizacijos kontekstą.

 

Mokymų programos metu analizuojamos šios temos:

 1. Psichologinė asmenybės struktūra. Sąmoninga ir pasąmoninga komunikacija. Vaizdinys, psichinė energija, psichinė tvarka.
 2. Nesuvokiama žmogaus psichikos sfera – kaip pagrindinis energoinformacinio žmogaus potencialo sergėtojas.
 3. Sąveikos su savo nesuvokiamybe būdai. Asmens vidinių psichikos struktūrų meditacinė introspekcija. Imaginacijos technologijos. Siužetus konstruojančios meditacinės praktikos.
 4. Emocinis indiferentiškumas. Emocinio indiferentiškumo formavimas ir valdymas.
 5. Vidinių įtampos ištakų atskleidimas. Atsilaisvinimas nuo vidinių konfliktų ir nesuvokiamų (nesąmoningų) kompleksų.
 6. Santykių ir veiklos auditas. Pagrindiniai žmogaus resursai: laikas ir energija. Laiko struktūravimo ir energijos valdymo principai.
 7. Asmenybės vidinių ir tarpasmenybinių komunikacijų psichotechnologijos. Pozityvios įtakos meistriškumas. Konstruktyvių santykių komunikatyviniai resursai.
 8. Savojo „Aš“ įvaizdis – asmenybės psichologinis portretas (veidas), raktas nuo žmogaus vidinių savybių ir elgesio. Galimybės valdyti vaizdinius apie save. Charizmatiškos asmenybės koncepcija.
 9. Savojo „Aš“ tikslingas konstravimas: pratimai su minčių formomis, efektyvaus elgesio scenarijų mentalinis modeliavimas, konstravimas subjektyvaus laiko erdvėje – praeities permąstymas, ateities nulėmimas.

10.  Efektyvaus gyvenimo strategijos kūrimas. Tikslingumo, motyvavimo, autoresursavimo ir konstruktyvios veiklos technologija. Psichologinio pasiruošimo sėkmei formavimas.

Mokymų rezultatas. Gyvenimo lyderio mentaliteto suvokimas ir įsisąmoninimas. Atsilaisvinimas nuo stereotipų, ribojančių  pilną asmenybės galimybių išnaudojimą. Savo nuostolingo elgesio suvokimas ir keitimas. Gebėjimas valdyti savo vidines būsenas, išteklius, energiją ir laiką. Asmeninio efektyvumo didinimo įrankių įvaldymas. Padidėjęs tikslumas sprendimuose, taip pat aktyvumas ir veiklumas. Užsitęsusių problemų išsprendimas. Padidėjęs pasitenkinimas gyvenimu.

Mokymų efektyvumo matavimas. Siekiant pamatyti įvykusius pokyčius mąstyme ir elgsenoje, dalyviai gali atlikti testavimą.

 

Mokymų metodai:

 • Praktinės paskaitos. Praktikos ir teorijos sintezė, kurioje teorija iliustruojama praktiniais kasdieninio gyvenimo situacijų pavyzdžiais.
 • Praktinės užduotys. Įgūdžių formavimas ir įtvirtinimas, sudarant dalyviams galimybę praktiškai išbandyti mokymų temose pateiktų instrumentų pritaikymą.
 • Grupiniai procesai. Grupės dalyvių sinerginis patyriminis mokymasis ir gilesnis žinių įsisamoninimas dėl mokymų metu suformuotos atviros bendravimo erdvės.
 • Žmogaus pažinimas. Kontaktas su gilumine nesąmoningumo sfera – visų žmonių gyvenimiškų resursų kūrėja.
 • Siužetinė meditacija. Efektyvių mentalinio savikonstravimo elgesio strategijų kūrimas.

Galimi mokymų programos įgyvendinimo formatai ir kaina:

 • 8 ak. val. – 1 200 Eur
 • 16 ak. val. – 2 300 Eur
 • 24 ak. val. - 3 100 Eur
 • Tęstiniai mokymai, 10 sesijų (susitikimų) po 2 val. (1 val. = 60 min.) pagal iš anksto suderintą grafiką, – 4 300 Eur

 

Į kainą įskaičiuota: mokymų organizavimas, mokymai, dalomoji medžiaga, sertifikatai.

Daugiau informacijos tel.: +370 600 72888 arba el. paštu: info@personariva.lt

Programos autorė ir vedančioji

VIKTORIJA GONČAROVA

VIKTORIJA GONČAROVA – saviugdos trenerė, psichologė, turinti daugiau negu 20 metų praktinės patirties, inovacinių idėjų vystytoja. Pagrindinės specializacijos sritys: asmeninio potencialo didinimas, streso valdymas. Sukurta autorinė savęs keitimo programa - praktikumas, vedantis į didesnį asmeninį efektyvumą ir psichologinį pasitenkinimą. Programą baigė virš 100 žmonių Lietuvoje ir Rusijoje. Kasmet mokymuose dalyvauja daugiau nei 130 įmonių atstovų.

 

 

 

 

 

 

REKOMENDACIJOS

„Norintiems pasiekti daugiau ir būti sėkmingesniais kasdieninėje veikloje, išeikvojant mažiau vidinių resursų, išliekant energingais ir sveikais, praktinių seminarų ciklas Neuromenedžmentas versle ir gyvenime“ bus tikrai labai naudingas ir įdomus. Mokymai susidėjo  iš  nuoseklių pakopų, kurių kiekviena turėjo savo tikslus ir apčiuopiamus rezultatus dalyviams.“

Wärtsilä BLRT Estonia OU

Saulius Glebauskas, Filialo vadovas

„Mokymų metu mūsų lūkesčiai buvai pilnai patenkinti. Draugiška, atvira atmosfera sukūrė  prielaidą atvirai kalbėti, sprendžiant organizacines problemas. Buvo daug naudingos praktinės informacijos, kurią naudojame ir taikome kasdienėje veikloje.“

 

UAB „TLSC”, Transport Logistics Service Centre,

Aurimas Liseckas, Operacijų direktorius

„Nuostabus mokymai, mano potyriai nuostabūs, labai ir labai patiko, būtinai pamėginsiu tas metodikas, kurias išmokėt (jau šiek tiek mėginau), o jei kas nepavyks ar kažką pamiršių, tikiu, kad bus dar proga prisiminti.

Dalyvis X

 

 

„Ačiū Jums už suteiktą galimybę matyti gyvenimą kitaip, kitaip vertinti situacijas, aplinką, žmones ir save.“

Dalyvė Giedrė M.

 

„Sveiki, Viktorija, nuotaikos visai neblogos, tikrai daug ramiau reaguoju į iškilusias stresines situacijas ir išgyvenimus, daug ramiau viską pernešu. Naudojuosi „inkaru“ ir visas neigiamas mintis stengiuosi sustabdyti ir įsivaizduoti, kaip jos keičiasi į teigiamas. Ne visada pavyksta, bet stengiuosi. Seminaras tikrai naudingas ir įdomus, o praktinės užduotys nepakartojamos! Labai džiaugiuosi, kad teko su Jumis susipažinti ir padirbėti!“

Dalyvė Gražina

 

„Man patiko šie kursai dėl praktinių patarimų gausos, dėl mokymo pažvelgti į save ir kitus per kitokią prizmę. Išmokau suvaldyti savo emocijas ir pateikti save taip, kaip noriu.“

 

Dalyvis X

 

„Laba diena, Viktorija, nuotaika puiki. Mintyse perkartojau visą seminarą, ir supratau, kad išmokau daug. Žymiai stipresnė jaučiuosi.“

Dalyvė Danguolė

 

 

 

Naujienų prenumerata

Prenumeruokite naujienas apie artimiausius renginius ir straipsnius psichologijos tema

Renginiai ir seminarai

Asmeninio patyrimo grupė. Vaikystės traumos ir praeities šešėliai

Seminarų datos: GEGUŽĖS 19 d. (PENKTADIENIS) 18.00 – 20.00 val., GEGUŽĖS 20 d. (ŠEŠTADIENIS) 9.30 – 18.00 val., GEGUŽĖS 21 d. (SEKMADIENIS) 9.30 – 13.00 val.,

Psichologija: psichologo paslaugos, psichologo konsultacijos, meno terapija, šeimos psichologas, šeimos psichologija, psichologinė konsultacija, šeimyninis išdėliojimas, kansteliacija, Berto Hellingerio metodas, psichologo konsultacijos Klaipėdoje, psichologinė pagalba, psichologo konsultacijos, psichologas Klaipėdoje, vaikų psichologija, šeimos psichologija, psichologinė pagalba, koučingas, vadybos seminarai.

Psichologė Viktorija Gončarova, Liepų gatvė 3-1, Klaipėda. Tel. +370 611 39950 E-mail: konsultavimas@psichologija.net

Svetainę prižiūri: Seo paslaugos